محل تبلیغات شما

با سلام 

دوستان چند وقت پیش دستگاه جوش سه فاز رو برام اوردن که گفته بودن دو فاز شده (بد جوش دادن دستگاه که معمولا جوشکار ها به این حالت میگن دستگاه دو فاز شده است) برای شروع عیب یابی دستگاه من شروع کردم به چک کردن سیمها چون بیشر اوقات بر اثر ضربه به یا ت شدید شکستگی در سیمها یه قطعی توشون به وجود میاد که با چک کردن سیم های زیر ترمینال ها و سیم هایی که احتمال داشت با ت خوردن دستگاه قطعی پیدا کنه کردم

خلاصه چیزی پیدا نکردم

گاتالوگ دستگاه رو گرفتم یه چیزایی نوشته بود  اما باز کردن تریستور ها کارخیلی سختی بود چون چیزی پیدا نکردم تصمیم گرفتم باز کنم (نکته ای که در مورد تریستور ها وجود داره باید اونا تحت فشار باشن تا به خوبی عمل کنن ) خلاصه از اینم چیزی در نیومد و کلا کلافه چون خیلی وقت گذاشتم و نتیجه ای نگرفتم  رفتم سراغ چیزها ی دیگه سیم پیچ ها و . همه سالم بودن.

در اخر متوجه شدم مقداری براده اهن وسط سیم پیچ رفته با خودم گفتم حتما از لحاظ مغناطیسی ایراد پیدا میکنه خلاصه با یه اهن ربایه درست حسابی براده ها رو گرفتم بعد یه باد حسابی به دستگاه گرفتم  (با فشار حدود 10 بار باد) بعد به جوشکار گفتم بیاد چک کنه با کمال نا باوری همکارم این دستگاه به خوبی عمل میکرد

دستگاه همین مدل عکس بالا بود که میتونید کاتالوگ ایرانی شرکت که طریقه نگهداری دستگاه و استفاده ازاون هست رو دانلود کنید.

موفق باشید 

تعمیرات تلفن روی میزی

تعمیر لامپهای کم مصرف

بیسیم کنوود مدل kt-3207

دستگاه ,ها ,رو ,سیم ,یه ,فاز ,سیم پیچ ,چک کردن ,رو گرفتم ,دو فاز ,چیزی پیدا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

زمانی برای نوشتن، زمانی برای فکر کردن